بررسی ویژگی های مجنتو


 

فروشگاه ساز مجنتو دارای ویژگی های بسیار متنوعی در حوزه کسب و کار الکترونیک است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

انعطاف پذیری

معماری استفاده شده در فروشگاه ساز مجنتو دارای انعطاف پذیری بسیاری در تجارت آنلاین است. با توجه به متن باز بودن این سیستم، پیاده سازی ماژولار مجنتو سبب شده تا سفارشی سازی آن به سادگی و راحتی قابل انجام باشد، گر چه استفاده از مجنتو نیاز به مهارت برنامه نویسی ندارد ولی می توان کد های برنامه را در صورت نیاز تغییر داد و بنا به نیاز مشتری سفارشی نمود. این ویژگی محدودیت های موجود در کد برنامه را از بین می برد.

قدرتمند در سئو

URL های کاربر پسند، استفاده از نقشه سایت گوگل و استفاده از متا تگ های مناسب برای هر محصول، دسته بندی و تگ گذاری روی محصولات و صفحات سبب گردیده که سیستم مدیریت محتوا مجنتو را در سئو بسیار قوی گرداند. همچنین افزونه های تخصصی تری برای سئو در مجنتو وجود دارد که می توان به صورت ویژه ای به سئو در مجنتو پرداخت. در واقع مهمترین ویژگی مجنتو، سازگاری و همانگی با قدرتمند ترین موتور جستجو یعنی گوگل است که این ویژگی امکانات ویژه ای را برای مجنتو نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا فراهم می کند.

قدرتمند در جستجو محصولات

تعریف ویژگی های مختلف و قابل جستجو برای هر محصول امکان دسترسی مشتریان را از طریق جستجو در سایت، به صورت چشم گیری افزایش می دهد. قرار دادن چندین عکس برای محصول، گزینه های فیلتر نمودن محصولات، لیست علاقه مندی ها و … سبب گردیده تا محصولات به راحتی و از کانال های گوناگون کاربر پسندی قابل دستیابی باشند. ناوبری آسان، سیستم فیلترینگ پیشرفته، مقایسه محصولات از جمله امکاناتی است که مجنتو را از دیگر سیستم های مدیریت محتوا در حوزه ی فروش محصولات متمایز می کند.

مدیریت سفارش

کنسول مدیریت فروشگاه مجنتو با امکان دسترس چندین کاربر با حق دسترسی های متفاوت جهت ایجاد فاکتور، اطلاع رسانی به مشتری و … فروشگاه اینترنتی شما را به یک فروشگاه فیزیکی نزدیدک تر می گرداند و کار را هم برای شما و هم برای مشتریانتان ساده تر می گرداند. امکانات فوق سبب می گردد تا کارمندان فروشگاه خود را به دسته های مختلفی برای انجام کارهای مشخصی تقسیم کنید.

Summary
بررسی ویژگی های مجنتو
Article Name
بررسی ویژگی های مجنتو
Description
فروشگاه ساز مجنتو دارای ویژگی های بسیار متنوعی در حوزه کسب و کار الکترونیک، سئو، مدیریت محصولات و سفارشات مشتریان است.
Author
Publisher Name
مجنتوکار
Publisher Logo