مجنتو چیست و مجنتو کار کیست؟


 

مجنتو یک سیستم مدیریت محتوا CMS متن باز مخصوص تجارت الکترونیک جهت ساخت فروشگاه های آنلاین است. ساخت وب سایت های فروشگاهی، کتابخانه های مجازی، فروش فیلم و موسیقی و … از جمله کاربردهای متداول مجنتو است. در حال حاضر تقریبا ۶۰ هزار فروشگاه (از جمله فروشگاههای برندهای بزرگی چون  ،Lenovo، Nokia، Skype، Adidas ،Nike و Samsung) از مجنتو استفاده می‌کنند.

 مجنتو دارای دو نسخه ی متفاوت است. نسخه Enterprise (پولی) که برای کمپانی های بزرگ و دارای سابقه طولانی در اداره فروشگاه های اینترنتی مناسب است و دیگری نسخه Community (رایگان) که معمولا برای راه اندازی و شروع به کار فروشگاه های جدید و کسب و کارهای نو پا مورد استفاده قرار می گیرد. کمپانی مجنتو امکان دسترسی به کدهای این سیستم مدیریت محتوا را برای کاربران باز گذاشته است. گر چه استفاده از مجنتو نیاز به مهارت برنامه نویسی ندارد ولی می توان کد های برنامه را در صورت نیاز تغییر داد و بنا به نیاز مشتری سفارشی نمود. این ویژگی محدودیت های موجود در کد برنامه را از بین می برد.

از جمله ویژگی های مجنتو می توان به قدرتمند بودنش در سئو، امنیت بالا، توان بالا برای جستجو محصولات، مدیرت خدمات فروشگاه، پنل مدیریت حساب و سفارشات مشتری و … اشاره نمود.

و اما مجنتوکار یک وب سایت برای معرفی مجنتو، کارشناسان حرفه ای ایرانی و خارجی در حوزه مجنتو، مشاوره و آموزش های مرتبط با آن است. همچنین مجنتوکار ارائه دهنده ی پلن های مختلف تولید و پیکربندی وب سایت های فروشگاهی مجنتو است که در بخش پلن ها همین سایت توضیحات کاملی در این مورد داده شده است.

Summary
مجنتو چیست و مجنتو کار کیست؟
Article Name
مجنتو چیست و مجنتو کار کیست؟
Description
مجنتو یک سیستم مدیریت محتوا CMS متن باز مخصوص تجارت الکترونیک جهت ساخت فروشگاه های آنلاین است. ساخت وب سایت های فروشگاهی، کتابخانه های مجازی، فروش فیلم و موسیقی و … از جمله کاربردهای متداول مجنتو است.
Author
Publisher Name
مجنتوکار
Publisher Logo